Coin 500 7000
дней 1 30

Гривен в день: 38Money

Вернуть до: 28.08.2019

Всего: 2380Money

Питання та відповіді

Хто може взяти кредит?

Громадянин України у віці від 18 до 65років. Маєте постійну реєстрацію  та маєте особисту банківську карту VISA або MasterCard.

Які документи потрібні для подачі заявки?

Необхідно мати під рукою громадянський паспорт, ідентифікаційний номер (ІПН) та українську банківську картку.

В якому місті можна взяти кредит?

Ми  здійснює свою діяльність на всій території України. Заявку можна подати в будь-якому населеному пункті, де є доступ до мережі Інтернет.

Заявка на кредит була відхилена. Чи можна подати заявку ще раз?

Шановний клієнт, якщо вам відмовили - подати заявку на кредит знову ви зможете через 7 днів з моменту відмови.

Які дані банківської картки необхідно вказати при подачі заявки?

Шановний клієнт, для того, щоб транзакція пройшла успішно потрібно уважно вказати номер картки, термін дії та CVV-код, за допомогою якого система перевіряє, чи дійсно існує така картка.

Навіщо проходити перевірку картки?

Перевірку банківської картки необхідно проходити для того, щоб ми могли переконатися, що ваша картка знаходиться саме у вас, а не в руках шахраїв.

Що таке CVC2-код? Чи безпечно його вказувати при оформленні заявки?

(CVC2) - код для карток Visa або MasterCard - це спеціальне число, що складається з 3-х цифр, яке забезпечує додаткову безпеку при проведенні операцій через інтернет. Даний код написаний на звороті картки (останні три цифри з семизначного числа на смузі для підпису). Персональна інформація використовується тільки для оформлення кредиту і передається за допомогою спеціального захищеного каналу. Ми гарантуємо збереження ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам.

Мені не прийшло СМС з кодом що робити?

Можливо закінчилася пам'ять в телефоні. Спробуйте очистити і перезавантажити телефон, якщо все одно не приходить, натисніть "Отримати код повторно" у формі заявки.

Чи можу я повернути гроші достроково?

Так, ви можете достроково повернути гроші з оплатою процентів тільки за фактичний час користування коштами.

Скільки разів я можу пролонгувати позику?

Кількість пролонгацій не обмежено, максимальний термін пролонгації становить 30 днів. Щоб підключити послугу, потрібно тільки сплатити нарахований процент.

Як я можу погасити кредит?

Щоб погасити кредит, Вам необхідно пройти в розділ «Як погасити кредит» і вибрати найбільш зручний для Вас спосіб. Це можна зробити: в Особистому кабінеті за допомогою Вашої банківської карти, за допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку, в касі будь-якого банку України.

Як я можу скасувати заявку?

Скасувати заявку Ви зможете в разі, якщо гроші ще не були відправлені на Вашу карту. Це можливо зробити тільки на стадії оформлення заявки.

Чи можу я оформити в GOFINGO кілька кредитів одночасно?

Ми не видаємо більше одного кредиту одночасно. Отримати наступний кредит можливо тільки після погашення поточного кредиту.

Чому мені відмовили?

Шановний клієнт, причину відмови верифікатори не розголошують.

Чи можу я повертати кредит частинами?

Так, Ви можете повертати гроші зручними для Вас частинами. При цьому з внесеного Вами платежу спочатку погашаються пеня (якщо вона є), нараховані відсотки по кредиту, тіло кредиту. Надалі відсотки нараховуються тільки на залишок тіла кредиту. Всю суму з відсотками необхідно повернути не пізніше закінчення терміну дії кредиту.

Чи можу я по телефону оформити заявку на кредит?

На жаль, ні. Ми приймаємо тільки заявки, оформлені в електронному вигляді на нашому сайті.

Якими способами я можу отримати гроші?

Отримати кредит Ви можете на Вашу банківську карту.