Як це працює?

Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

3

3
Гривень в день:37 грн
Дата повернення:30.01.2020
Всього: 2000.60 грн

Сума і термін

Для цього за допомогою нашого онлайн калькулятора виберіть Необхідну вам суму і термін позики. Якщо ви вже користувалися нашими послугами, тоді просто подайте заявку через особистий кабінет - це Займе мінімум часу. При кожному повторному зверненні максимально доступна сума позики буде рости разом з вашим кредитним рейтингом.

Анкета

Заповніть анкету, вказавши номер вашої картки, паспортні та деякі загальні дані, додайте, при необхідності, електронні копії документів. Після цього ми проаналізуємо ваші анкетні дані і повідомимо вам рішення по заявці відправивши смс-повідомлення, також дізнатися рішення ви зможете в особистому кабінеті.

Перевірка карти

Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою, тому на зазначеній карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн., після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад, 0,28) в поле перевірки.

Отримання грошей

Отримайте смс-підтвердження, ознайомитися і підпишіть договір. Після цього гроші автоматично зараховуються на вашу карту. Користуйтеся із задоволенням.


Як погасити

В особистому кабінеті: використовуючи будь-яку карту, ви можете здійснити повне погашення кредиту, або заплатити відсотки за користування і продовжити термін дії кредиту. У разі оплати через особистий кабінет зарахування коштів здійснюється миттєво.

На розрахунковий рахунок в касі банку або через будь-який банківський додаток вказавши реквізити нашої компанії: одержувач ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВ «ГОУФІНГОУ» ЄДРПОУ 42059219 Україна. IBAN UA463226690000026505300178851, у АТ «Державний ощадний банк України», обов'язково вказавши свій індивідуальний податковий номер.

При сплаті на розрахунковий рахунок зарахування здійснюється протягом 3-х банківських днів.