Про нас

  • Миттєва позика
  • Дрібні покупки

Сума переказу

Оберіть суму2000
2000
от 2000 грндо 10000 грн

Оберіть термін

14днів

14
14день
30днів
Гроші на вашій карті вже в 10:37

Про компанію

«ГОУФІНГОУ» - це сервіс, що будує свою роботу на основних європейських цінностях.

У «ГОУФІНГОУ» ми аналізуємо дані, розуміємо обставини і шукаємо кращі рішення для Вашого Фінансування. Завдяки багаторічному міжнародному досвіду наших фахівців, ми зробили наш сервіс простим, швидким, зрозумілим і прозорим. Для заповнення заявки вам достатню мати доступ до інтернету, а для отримання грошей - банківську карту.

У «ГОУФІНГОУ» Ви ніколи не зіткнетеся з прихованими відсотками і заплутаними умовами. Ви самостійно вирішуєте де скільки і коли отримати, а ми завжди раді вам допомогти. Нам неважливо берете кредит на весілля, відпочинок, або просто не вистачило до зарплати - ваші бажання наша робота. Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Ваша думка це наш компас в безперервно змінюваному світі. Ми завжди працюємо для вас.

Наші переваги

Чесність і прозорість

У нас немає прихованих платежів та комісій.

Швидкість прийняття рішень

Мінімальний час, за яке ми можемо відправити вам гроші - 2 хвилини, якщо ви вже наш клієнт.

Зручність і простота

Вам не потрібно нікуди ходити за грошима, ми не вимагаємо від вас ніяких додаткових довідок з роботи - тільки паспорт і код.

Безпека

Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації.

Документи

Примірний договірПублічна пропозиція (оферта)Відомості про колекторські компанії залучені до врегулювання простроченої заборгованостіЗгода на обробку персональних данихСвідоцтвоПублічна інформаціяПопередженняПорядок інформування споживачаІстотні характеристики з надання мікрокредиту (Додаток 1)Істотні характеристики з надання споживчого кредиту (Додаток 2)Звітність 2018Поширені запитання та відповіді щодо надання коштів в позику, у тому числі на умовах фінансового кредитуПравила надання коштів у позику від 22.08.2018Звіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ ГОУФІНГОУ 2019 рікЗвіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ ГОУФІНГОУ 2020 рікЗвіт незалежного аудитора щодо фінансової звітності ТОВ ГОУФІНГОУ 2021 рікПорядок взаємодії із споживачами та іншими особами при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки)ПОРЯДОК ВІДСТУПЛЕННЯ ПРАВА ВИМОГИ ЗА ДОГОВОРОМ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ НОВОМУ КРЕДИТОДАВЦЮПорядок і спосіб погашення простроченої заборгованостіПорядок повідомлення ТОВ ГОУФІНГОУ (далі – Позикодавця) про те, що інтереси споживача фінансових послуг (далі – Позичальника) при врегулюванні простроченої заборгованості представляє його уповноважений представник (далі – Порядок)Умови, за яких ТОВ ГОУФІНГОУ (ДАЛІ – ТОВАРИСТВО) розпочинає діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, здійснює відступлення права вимоги за договором про надання фінансового кредитуновому кредитодавцю